Медиків привітали зі святом (відео)

У Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф привітали медичних працівників із професійним святом.

Розпочала вітальне слово завідувач тренувального відділу Львівського центру медицини катастроф Людмила Гера.

Хвилиною мовчання вшанували медичних працівників, які відійшли у вічність. Капелан окропив усіх освяченою водою. Медиків нагородили відзнаками та грамотами.

За високий професіоналізм та активну участь у розвитку екстреної медичної служби, участь у змаганнях бригад екстреної медичної служби, особистий внесок у підвищення рівня практичності підготовки працівників центру нагороджено грамотою старшого фельдшера Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги Потежного Романа Васильовича та водія автотранспортних засобів пункту екстреної медичної допомоги м. Золочів Бурбана Михайла Петровича. Також відзначили колектив Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги за сумлінну працю на ниві охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди дня медичного працівника.

Після нагороджень відбувся концерт.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Платники єдиного податку І та ІІ груп мають право на щорічну відпустку

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця. Крім того, не сплачується єдиний […]