Майже 34 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За січень-березень 2016 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 33738,1,0 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 10988,7 тис.грн. Це на 3938,1 тис.грн., або на 13,2 % більше від планових призначень.
Нагадуємо, фізичні особи – підприємці платники єдиного податку сплачують за себе єдиний внесок в розмірі, який самостійно визначили, але не менше мінімального страхового внеску на місяць в термін до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
При цьому, платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансових платежів до 20 числа кожного місяця поточного кварталу, які враховуються ними при остаточному розрахунку, що здійснюється за календарний квартал.

ГДІ з питань організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Людочки Заброцької

Родина та друзі вітають з Днем народження Людочку Заброцьку! Хай пливе щасливо твій життєвий човен, І минає легко береги круті, І любові буде хай завжди він повен, То найголовніше у людськім житті. Нехай в душі завжди горять Іскринки радості й бажання, Нехай не знає серце зрад, А тільки радість і […]