Матраци з незалежними пружинами: примха чи необхідність?

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна різноманітність матраців, вони відрізняються жорсткістю, ціною і конструкцією. Одним з найбільш популярних варіантів є моделі з незалежним блоком пружин, такі як матрац дейлі 2 в 1. У чому ж їх особливості і кому підходять такі моделі спробуємо розібратися прямо зараз.

Особливості блоку Pocket Spring

Особливістю такої конструкції є розміщення кожної пружини в окремому футлярі з вентильованого матеріалу. Всі ці футляри з’єднані між собою таким чином, щоб при натисканні кожен елемент продавлювався самостійно, не впливаючи на сусідів. Відрізняються такі моделі висотою, діаметром і щільністю пружин.

Головні переваги блоку Pocket Spring:

  • кожна пружина рухається самостійно, не впливаючи на сусідню, завдяки чому виходить уникнути ефекту гамака;
  • ортопедичний ефект – поверхня адаптується під кожну частину тіла і забезпечує ідеальну підтримку всіх зон;
  • немає хвильового ефекту навіть якщо на ліжку спатимуть люди зі значною різницею у вазі;
  • безшумність – пружини не стикаються один з одним і рухаються абсолютно без шуму.

До недоліків можна віднести високу вартість таких моделей, але в інтернет-магазині MatraSon можна придбати якісний виріб зі знижкою.

Кому підходить таке спальне місце?

Завдяки оротедіческому ефекту матраци з блоком Pocket Spring підходять практично всім, головне правильно підібрати жорсткість вироба. Також вони особливо актуальні для сімейних пар, коли у подружжя велика різниця у вазі. Їх поверхня підлаштовується під кожного відпочиваючого і забезпечує оптимальні умови для відпочинку.

Вони відрізняються довговічністю і надійністю, але не рекомендується зберігати ці матраци в вертикальному положенні. Це може призвести до зміщення пружин. Тому якщо потрібен матрац для гостей, який плануєте використовувати не регулярно, краще придбати спеціальні складні моделі.

Next Post

Щодо отримання податкової знижки за навчання

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати […]