МАТИ ПОЗБАВИЛА БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ ВЛАСНУ ДОНЬКУ

Народна мудрість каже – що посієш те й пожнеш! Життєві ситуації бувають настільки складні, що розібратися в них без суду деколи не можливо.
Історія, в якій довелось розбиратися адвокату Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочалася давно. У родини було двоє дітей. То жили разом, то розводились, то потім знову сходились. А діти росли не маючи відповідного догляду та виховання.
Коли дочка виросла і вийшла заміж, то поставилася до сімейних обов’язків так само, як і батьки. Народивши дитину, перестала нею цікавитися, піклуватися про її фізичний і духовний розвиток, забезпечувати її матеріально. А отримані від держави кошти на утримання дитини, вона витрачала на свій розсуд. Через що служба у справах дітей звернулася до суду із заявою про позбавлення її батьківських прав та стягнення з неї аліментів.
Інколи усвідомлення власних помилок приходить до людей вчасно. Щоб не втратити внука жінка звернулася про допомогу до Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. Розібравшись в ситуації, провівши ряд переговорів із службою дітей та родичами, було вирішено, що малолітній дитині краще буде жити з рідною бабцею ніж з чужими людьми. Тому була підготовлена позовна заява до суду від бабці неповнолітнього про позбавлення батьківських прав власної дочки. Справа ця була успішно виграна адвокатом. Неповнолітня дитина залишилася в сім’ї.
Надіємося, що дочка з часом усвідомить свою помилку та прийме участь у вихованні сина, і ця життєва ситуація не буде бумерангом повертатися в родину. Піклуйтеся про власних дітей! Вони наше майбутнє!
Якщо у вас виникли питання юридичного характеру просимо звертатися до Золочівського бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою м. Золочів, вул. Валова 4, каб. 41, (Приміщення готелю «Україна»), телефон 7-00-91.
Безоплатна правова допомога доступна кожному мешканцю нашого краю. Ми працюємо для вас.

ЗОЛОЧІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Залишити відповідь

Next Post

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

Урядовий законопроект щодо пенсійної реформи, ухвалений Верховною Радою в першому читанні, очікує на розгляд парламентом. В разі його прийняття у вересні, реформа стартує з 1 жовтня. Про це “Золочів.нет” повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України. “До ключових новацій, яких варто очікувати з 1 жовтня, […]