МАСОВАНА РАКЕТНА АТАКА: по усій Україні – повітряна тривога

29 ГРУДНЯ. МАСОВАНА РАКЕТНА АТАКА. Про це інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Після нічної атаки дронів-камікадзе, ворог атакує Україну з різних напрямків крилатими ракетами повітряного та морського базування з літаків стратегічної авіації та кораблів. Крім того, спостерігається висока активність тактичної авіації окупантів. Робота протиповітряної оборони можлива по всій території держави. Залишайтесь в укритті!”, – інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Жителі Львівщини, є загроза ракетного удару. У деяких областях нашої країни вже працює ППО. У нашій області станом на цю мить спокійно. ❗️Обов‘язково перейдіть в укриття або у приміщення, де діє правило «двох стін». Коли небезпека мине, я повідомлю. Віримо у наших воїнів на всіх фронтах”, – інформує голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Next Post

На Львівщині працює ППО – ОВА

🇺🇦 Львівська обласна військова адміністрація повідомляє: “У Львівській області працює ППО. Деталі згодом. Залишайтесь в укриттях!” “Частину ракет, які запустив ворог, на Львівщині сили ППО збили. Є загроза повторних ударів. Не покидайте укриття”, – повідомив голова ОВА Максим Козицький. “Не знімайте та не викладайте у мережу роботу засобів ППО та […]
ППО