Масована атака на Київ: пожежі ліквідовано

Київ
Київ

Вранці 21 березня ворог здійснив чергову ракетну атаку на столицю. Вибухи пролунали у Подільському, Шевченківському та Святошинському районах, інформує ДСНС України.

“Подільський район: за однією адресою загоряння виникло у двоповерховій будівлі на площі 30 кв. м. Зруйновано перший поверх та частково другий. За іншою адресою сталось займання трансформаторної підстанції та ще за однією адресою загоряння виникло у складській будівлі на площі 150 кв. м. Шевченківський район: за однією адресою виникла пожежа в квартирі на 5 поверсі 6-поверхового житлового будинку. Також в цьому районі було загоряння в 3 автомобілях та пошкоджено вікна багатоквартирного будинку. Святошинський район: було пошкоджено вікна у житловому будинку. На місцях працювало 177 рятувальників та 38 одиниць пожежно-рятувальної техніки. За попередньою інформацією, внаслідок ворожого обстрілу постраждало 10 осіб, з них одна дитина. Загалом було евакуйовано 79 осіб. Інформація щодо потерпілих уточнюється”, – інформують рятувальники.

Київ. Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки збільшилася до 13 (у тому числі 1 дитина), повідомили згодом рятувальники.

Next Post

Вітання для Сергія Гнатіва

Вітання з днем народження для Сергія Гнатіва від гурту «Ми СВОЇ».Щоб у душі настало свято,Треба зовсім не багато,Рідних трішечки уваги,Друзів та колег поваги,До роботи чуть наснаги,Хвильку часу на розваги,В серці місце для кохання,Грошей на усі бажання.Тож бажаю все це мати,Келиха з вином підняти,День народження в теплім колі,Гарно святкувати! Поділіться цим […]
Вітання