Мандрівка еколого – пізнавальним маршрутом «Триніг»

5 червня 2019 року учні групи ПЛГ-2 Золочівського економічного ліцею у супроводі учителів Смолин Ольги Ігорівни та Боднар Марії Михайлівни здійснили мандрівку за маршрутом еколого – освітньої стежки «Триніг», а також відвідали Підгорецький замок.

Під час екскурсії учні та вчителі прослухали цікаву розповідь про різноманітність рослинного та тваринного світу НПП «Північне Поділля». Мандрівники побували біля джерела, яке є одним із витоків ріки Стир, годівниці для тварин, «обійняли» буки – патріархи. Оглянули велитенські мегаліти – кам’яні остальці на горі Збараж, Камінь – кат, кам’яний валун «Триніг», які залишилися від архаїчних часів Сарматського моря. Відвідали колишню каменоломню.
Дякуємо працівникам НПП «Північне Поділля» Мирославі Єргуньовій, Марії Вовк та Людмилі Кудрик за цікаву та змістовну екскурсію.
Ольга Смолин,
куратор групи ПЛГ-2
Золочівського економічного ліцею

Залишити відповідь

Next Post

Що таке трудовий та страховий стаж та як їх підтверджувати

Трудовий стаж – це період роботи до 1 січня 2004 року, який підтверджується записами в трудовій книжці або іншими документами. Чому саме до цієї дати? Тому що з 1 січня 2004 року набув чинності Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у якому запроваджено поняття страхового стажу. Страховий стаж – […]