Мамині очі, мамине серце, мамина молитва…

Роблячи іспит совісті, маймо перед очима не тільки наші провини, а й очі тих людей, які вірять у нас і на нас надіються» – казав мені колись один священик. Минають роки, доля розкидає нас по світах, але незалежно від того, робимо ми великі справи чи малі, даємо собі раду в житті самі чи надіємося на інших, здобуваємо перемоги чи переживаємо гіркі поразки, на життєвих стежках нас супроводжують турботливі погляди наших матерів.

Все на світі може змінитися, зникнути, пропасти, але ніколи не звітріє любов материнського серця. Ми завжди залишаємося дітьми наших матерів і зовсім не має значення, чи нам п’ятнадцять, вісімнадцять, сорок чи дев’яносто років.                 *   *   *

Вчора я розмовляв з одною матір’ю. Її син відмовився від сімейних радощів і повністю присвятив себе Богові, ставши його священиком. Не знаю чому, але люди так часто довіряють мені таємниці своїх сердець. Ця жінка дозволила мені заглянути у глибини її душі. Яка велика материнська любов! Слухаю її слова і відчуваю щось тепле, рідне, знайоме… Бо я також маю матір, а всі матері, якими б різними вони не були, такі подібні у своїй любові. Згадую своїх приятелів… Життя порозсівало їх далеко від рідного дому, але тут на них чекають їхні матері. Бо де б ми не були – материнська любов так близько.

Минає час. Сивіють наші матері, і не дає спокою нестерпна думка, що одного дня не стане рук, які так ніжно вміють пригортати до грудей, залишиться тільки тихий спокій. А ще залишиться їхній погляд, що не покине нас аж до останнього нашого подиху. Залишиться їхня молитва – до Бога і до тієї, яка, будучи Матір’ю всіх, також ніколи не перестає дивитися на нас з небес.

Джерело: rozpovidi.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

20 Військовослужбовців внутрішніх військ забезпечують безпеку проведення рятувальних робіт у Луцьку

О 4:25 в місті  Луцьку  по вулиці Рівненській, 109, в п’ятиповерховому житловому будинку між першим та другим під’їздами сталося раптове руйнування несучих конструкцій з першого по п’ятий поверхи. З метою недопущення випадків мародерства та забезпечення правопорядку на місце події виїхали 20 військовослужбовців Луцького батальйону внутрішніх військ на чолі з командиром […]