Маленький Золочів’янин – лауреат Міжнародного конкурсу

4 червня 2019 р. нагородили переможців і лауреатів VII Міжнародного Інтернет – конкурсу малюнку «Марка миру і дружби».

Лауреатом цього Міжнародного конкурсу став маленький художник Зразкового художнього арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ Будзівула Максим (4,5р.). Максим та керівник гуртка-Гевко Галина побували на чудовому святі та нагородженні в “Українському домі” на Хрещатику (м.Київ), де також  проходила Міжнародна виставка дитячого малюнку «Україна єднає світ». Максим Будзівула став наймолодшим з переможців цього конкурсу.

На урочистій церемонії нагородження були присутні та привітали дітей перший Президент України Леонід Макарович Кравчук, екс-міністр молоді та спорту України, голова Всеукраїнського благодійного Фонду «Надії і Добра» Валентина Іванівна Довженко та представники дипломатичних представництв країн – учасниць конкурсу. Максима було нагороджено дипломом Лауреата, на якому поставив свій автограф перший Президент України, а також він отримав цінні подарунки.

Вже сьомий рік поспіль відбувається цей конкурс, цього року надійшло більше 3000 робіт з десяти країн світу. Конкурсні малюнки вражають, кожна дитина вклала частинку свого життя, родини, країни. Марки будуть подорожувати світом і передавати красу та щирість.

Результати конкурсу «Марка миру і дружби» в черговий раз підкреслюють, що кожна дитина – це окремий Всесвіт зі своїм персональним творчим потенціалом! І головне – побачити цей Всесвіт та допомогти йому розкритись! Сьогодні головню національною ідеєю України повинна стати саме підтримка наших талановитих дітей, тому що вони є новими обличчями нашого найближчого майбутнього.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Мар'яни Кмиць

Святкує 18-річчя Мар’яна Кмиць. Найдорожчу донечку, сестричку, внучку вітають мама Марія, сестра Вероніка, бабуся Анна. Так хочеться подарувати Тобі долю І прихилить до Тебе цілий світ. Щоб в щасті Ти жила без болю. Багато довгих і яскравих літ! Благополуччя Тобі зичимо й удачі, Здорова будь й красива мов весна, І […]