Максим Козицький щодо можливого спорудження церкви Московського патріархату у Золочеві

Голова Львівської ОДА Максим Козицький повідомив свою позицію щодо ситуації у Золочеві:

“До мене, як голови Львівської ОДА, звертаються жителі Золочева з проханням зупинити спорудження церкви Московського патріархату. Стверджують, що на вулиці Івана Труша у райцентрі зводять будинок. І за документами – нібито житловий. Однак у людей є підозри, що насправді в цій будівлі буде храм УПЦ МП.

Повідомляю, що станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту. Але треба сказати, що релігійні організації в Україні можуть діяти і без державної реєстрації. Закон їм цього не забороняє.

На мою особисту думку, споруджувати на Львівщині храм конфесії, яка своїм центром має Москву, – аморально.

Якщо будівництво несанкціоноване, то його мають перевірити правоохоронні та контролюючі органи. А ЛОДА, зі свого боку, забезпечить об’єктивність та неупередженість такої перевірки”.

Next Post

Вітання для Олега Гупала

Рідні та близькі вітають Олега Гупала із 55-річним ювілеєм Днем народження. До вітання приєднується інформаційний портал “Золочів.нет”. Ювілей у Вас щасливий нині, Добрий, мудрий ювілей! В ньому все: робота, друзі, рідні Радість найдорожчих Вам людей! Хай добрий Ангел береже повік Вогонь зорі, що долею зоветься. Життя, неначе вишитий рушник, Багрянцем […]