Маємо нагоду проламати мур несправедливости, корупції, правового свавілля, який ізолював нас від нормального світу

Сьогодні питання не в тім, чи буде “Свобода” в парламенті, хоча ми впевнені, що потрапляємо в парламент; не в тому, скільки в нас буде депутатських мандатів, хоча ми впевнені, що їх буде достатньо, аби ми гідно представляли в парламенті  Львівщину. Питання в тім, чи здатні ми з вами розпочати докорінні зміни і рух уперед.

Скрізь, куди ми не поглянемо, бачимо абсурд, знущання грошей над чесною працею, підміну справжніх цінностей, коли нормальні людські стосунки замінюють “товарно-грошовими відносинами”. До влади в державі приходять найгірші покидьки, організована злочинність диктує “політичну моду”. На телебаченні нам показують світ тих, хто панує, хто експлуатує, хто грабує і принижує людей. Але подивіться на світ із вікна маршрутки, із черги в ЖЕКу, з черги на прийом у поліклініці – і стане зрозуміло, що ми живемо з ними в різних вимірах, різних просторах: по один бік – ті, хто працює, щось задумує, про щось мріє і бореться за виживання, по інший – ті, хто принижує, знищує, грабує. Це все уживається в рамках держави, яку нас із вами змушують вважати “незалежною Україною”.

“Свобода” претендує на те, аби бути в авангарді опозиційної боротьби з чинним режимом, але замало лише усунути від влади теперішню так звану “політичну еліту”. Зараз маємо хорошу нагоду прорватися у вищу лігу української політики, проламати мур несправедливости, корупції, правового свавілля, який за останні роки нас ізолював від нормального світу, і маємо шанс розпочати змінювати країну. Але ми повинні усвідомлювати, що це дуже довгий шлях і він не закінчиться парламентськими виборами, не закінчиться голосуванням у парламенті. Те, що ми сьогодні з вами робимо – це наша спільна боротьба за виживання, за майбутнє наших дітей, бо інакше нас невдовзі залишиться навіть не 46 мільйонів.

Простим усуненням від влади чинного режиму не обійтися. Потрібні показові суди, ми повинні чітко сказати, що сьогоднішня політична псевдоеліта в Україні – це вороги нації та зрадники Батьківщини і з ними не можна поводитися “толерантно”. Якщо ми їх зараз не зупинимо, вони нас за 2-3 роки почнуть саджати за ґрати. Нас, скажімо, за громадську діяльність, підприємців – за те, що займаються бізнесом, учителів – що розповідають про правдиву історію, медиків за те, що намагаються лікувати людей – кожен із нас під прицілом. Але нас із вами більше, ніж тих негідників і пристосуванців.

 Прес-служба Золочівської районної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська команда їде на чемпіонат України з кіокушинкай карате

12 – 13 жовтня 2012 року в місті Олександрія, Кіровоградської області,  відбудеться чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юніорів 1995 – 1996 років, у розділі “куміте” та чемпіонат України у розділі “ката”, серед молодших юнаків 1998 – 1999, 2000 – 2001 та  2002 – 2003 років.  Золочівська команда в складі 6 […]