ЛИТВИН ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО МОВУ

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про засади державної мовної політики, що розширює застосування російської мови на регіональному рівні. Повідомляє Українська правда.

Закон уже відправлений на підпис президенту Віктору Януковичу, йдеться на сайті Верховної ради.

Як відомо, Верховна Рада 3 липня прийняла закон “Про засади державної мовної політики”, що значно розширює сферу застосування російської мови. Автори законопроекту – депутати фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко й Сергій Ківалов.

Прийняття закону спровокувало низку протестів у країні. Зокрема, відразу після голосування біля Українського будинку в Києві проводилося голодування й масова акція протесту.

Голова Верховної Ради Литвин відмовлявся підписувати даний закон і написав заяву про відставку, однак депутати проголосували проти.

Закон набуває чинності після підписання президентом.

Джерело: Українська правда

Залишити відповідь

Next Post

Дідула Володимир Петрович

Село Сновичі, це колиска з якої надзвичайно багато людей розпочинали свій шлях встановлення та живились духом справжнього українця. А Золочів часто ставав завершальним етапом цього процесу. Ми завітали в гості до відомого українського журналіста, художника та письменника  – Володимира Петровича Дідули. Дідула Володимир Петрович (22 січня 1961 р., с. Сновичі Золочівського […]