ЛИСТ СПІВЧУТТЯ ВІД ГРОМАДИ м. МЕЛІТОПОЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛ.

chernjakДорогі наші золочівці, щойно дізналися, про загибель Ігоря Черняка з Вашого міста. В Мелітополі живе його рідня, тому так близько ми і сприйняли цю трагедію. І у нашої громади в​иникла ідея на знак нашого співчуття і скорботи написати листа-співчуття​ мешканцям Золочева від мелітопольців. Дуже хочемо, щоб люди із західної України знали, що ми, мелітопольці з півдня, поділяємо їхній біль і плачемо разом із ними. Хочемо, щоб вони відчували, що ми з ними єдині, стоїмо пліч-о-пліч у​ цій боротьбі проти сил зла.
Рідні наші золочівці!
Велике горе прийшло у ваше місто. Загинув гідний син свого народу Ігор Черняк. Сміливий, відважний і мужній. Він усім серцем любив Україну. Він пішов захищати свою землю. Він віддав своє життя за те, щоб ми з вами просто могли жити далі. Він постав проти сил зла і відстоював ідеали добра. Він є справжнім Героєм! Низький уклін його матері та Вашій громаді за те, що виростили Ігоря Черняка та інших справжніх Патріотів України.
Ми, мелітопольці, висловлюємо Вам своє глибоке співчуття і поділяємо ваш біль. Ми хочемо, щоб всі Ви знали: між нашими містами велика відстань, але незважаючи на це, ми з Вами разом, пліч-о-пліч переживаємо ці трагічні часи.
Сьогодні ми теж ховаємо гідних синів Мелітополя – 9 льотчиків, яких збили терористи під Луганськом. Ми відчуваємо і переживаємо те ж саме, що і Ви, тому розуміємо, наскільки важливою є зараз підтримка один одного.
Знайте, ми з Вами єдині в наших прагненнях щодо майбутньої долі України і перемоги сил Добра.

З великою скорботою,
мелітопольська громада

ВІРШ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ (автор – Надія Дребот, Мелітополь)
Загинув воїн батальйону “Донбас” Ігор Черняк.
Які слова сказать вам, люди?
Як вас утішити, брати?
Що Україна не забуде
Той крок рішучий до мети?
За що загинув ти, юначе,
В степах донбаських
Смерть прийняв?
Твоя матуся гірко плаче.
Ти ж Україну захищав.
Свою велику Україну
Від терористів рятував.
Не плач, матусю,
Він у Небі.
Твоя кровинка – соколя.
Йому молитви наші треба,
Щоб вознеслась його душа.
Земне життя, земна дорога.
Звершилось все, прийшла пора,
Щоби здійснилась Воля Бога
Забрати в Небо це дитя.

Герої не вмирають! Вони захищають нас із небес!


Залишити відповідь

Next Post

Про Узагальнюючі консультації йшлося на зустрічі з бізнесом

В Золочівській ОДПІ відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками бізнес–спільноти району на тему: «Розвиток партнерських відносин з громадськістю та бізнесом, нововведення у податковому законодавстві». Ольга Петрівна зазначила, що забезпечення балансу у відносинах з платниками податків – один з важливих напрямків роботи інспекції. В основу діяльності як Міндоходів України, […]