Лист до Святого Миколая (відео)

Любі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа. В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть старших допомогти вам написати цього листа.

До Вашої уваги фільм “Лист до Святого Миколая” – Історія, яка зворушує.

Ролі виконували актори театру “Крила”:
Святий Миколай – Денис Долинний
Ангел – Наталія Гевко
Антипко – Юрій Яців
Мама – Христина Мельник
Тато – Тарас Буца
Марічка -Марта Мельник
Андрійко – Тарас Яріш
Волонтер – Юрій Галай

Текст читав: режисер театру “Крила” Андрій Карнидал.
Автор сценарію: Наталія Гевко.
Костюми: Марія Данилівна.

Допомагали: Михайло Павлюк, Микола та Анна Даниленки, Анна Гнатів.

Відео та монтаж студія “Квест”, інформаційна підтримка “Золочів.нет”, Аудіомонтаж: КП «Редакція районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області».

Next Post

Новини за тиждень | 01.12.2019 (відео)

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” Ви дізнаєтеся про таке: – Біля дороги Львів-Тернопіль люди провели акцію протесту вимагаючи створення Куровицької об’єднаної територіальної громади. -У селі Бортків люди скаржаться, що їм не виплачують коштів за оренду паїв. – Керівник поліції Львівщини Василь Віконський провів виїзний особистий прийом громадян у Золочеві. – […]
Новини