Лис і вовк | Маркіян Шашкевич (відео)

До 210 річниці з дня уродин отця Маркіяна Шашкевича колектив Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.Шашкевича спільно з ГО «Золочів.нет» розпочали проєкт «Маркіян Шашкевич. Читанка для діточок». Метою проєкту стала ідея популяризації творів Шашкевича для дітей. Разом з тим плануємо подарувати аудіозаписи байок та повісток М.Шашкевича Львівській обласній організації Українського товариства сліпих, щоб діти з інвалідністю змогли долучитися до справжнього скарбу ,який плекав для нас поет і священник, соборник і просвітитель, автор першої в українській мові читанки.

Маркіян Шашкевич «Читанка для діточок». Упорядник Ярема Гоян. Байки та повістки у виконанні учнів та вчителів Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Маркіяна Шашкевича, а також випускників-священослужителів УГКЦ.

Долучайтеся до великої спадщини Провісника нашого Відродження. Користаймо з життєдайного джерела творчості отця Маркіяна.

Спільний проєкт колективу Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 ім.М.Шашкевича та ГО « Золочів.нет».
За матеріалами Шашкевич М. Читанка для діточок (адаптований текст) /Маркіян Шашкевич; укладач Я.П.Гоян.—Київ; Українська мить, Ін Юре, 2017.
Відео, монтаж та звук: Я.Даниленко, Ю.Даниленко.
Автор ідеї О.Патрик, заступник директора закладу.

Next Post

За попередній тиждень у Золочівському районі вакциновано 5758 осіб від COVID-19 (відео)

Інформація щодо стану вакцинації у Золочівському районі🧪💉.За даними Золочівської районної державної адміністрації, за попередній тиждень у Золочівському районі вакциновано 5758 осіб від COVID-19.🔹Щеплення проводились вакцинами Pfizer, AstraZeneca, CoronaVac.❗Всього в Золочівському районі на даний час вакциновано 59 769 осіб. Брифінг Міністра охорони здоров‘я Віктора Ляшка: “Три тижні поспіль ми робимо більше […]