Львів’янка Яна ШЕМЯКІНА завоювала перше “золото” для України на Олімпійських іграх

Золота медаль Шемякіної стала для збірної України першою нагородою найвищого гатунку на Іграх-2012.
Член української збірної, шпажистка Яна Шемякіна 30 липня завоювала золоту олімпійську медаль на Олімпійських іграх в Лондоні.

У фіналі українка зійшлася з німкенею Брітт Хайдеманн. У додатковий час Шемякіна зуміла довести рахунок до 8:9 на свою користь.

Шемякіна почала змагання відразу з другого раунду, в якому перемогла суперницю з Росії Любов Шутову з рахунком 15:12. У матчі 1/8 фіналу суперницею українки була п’ятий номер світового рейтингу і срібна призерка Ігор-2008 румунка Анна Марія Бранца, яку Шемякіна перемогла також «золотим уколом» — 14:13.

У чвертьфіналі Шемякіна також зустрічалася з румункою Сімоною Герман (4-й номер світового рейтингу). У впертій боротьбі українка знову виявилася сильнішою — 15:14. У півфіналі наша спортсменка перемогла фаворитку турніру з Китаю Сунь Ю з рахунком 14:13.

Джерело:  news.dt.ua

Читайте також:

Українці завоювали першу медаль на Олімпіаді

Залишити відповідь

Next Post

ЗАВЕРШИЛОСЬ 21 ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО

З кожним роком збільшується свідома участь паломників до різних святих місць на землі. Паломництво (від лат. Palma — пальмова гілка),  проща — мандрування віруючих людей до святих місць (наприклад, у християн — до Єрусалима, у мусульман  —   до Мекки й Мединитощо). Термін походить від звичаю прочан привозити з Єрусалима пальмову […]