Львів’янка Яна ШЕМЯКІНА завоювала перше “золото” для України на Олімпійських іграх

Золота медаль Шемякіної стала для збірної України першою нагородою найвищого гатунку на Іграх-2012.
Член української збірної, шпажистка Яна Шемякіна 30 липня завоювала золоту олімпійську медаль на Олімпійських іграх в Лондоні.

У фіналі українка зійшлася з німкенею Брітт Хайдеманн. У додатковий час Шемякіна зуміла довести рахунок до 8:9 на свою користь.

Шемякіна почала змагання відразу з другого раунду, в якому перемогла суперницю з Росії Любов Шутову з рахунком 15:12. У матчі 1/8 фіналу суперницею українки була п’ятий номер світового рейтингу і срібна призерка Ігор-2008 румунка Анна Марія Бранца, яку Шемякіна перемогла також «золотим уколом» — 14:13.

У чвертьфіналі Шемякіна також зустрічалася з румункою Сімоною Герман (4-й номер світового рейтингу). У впертій боротьбі українка знову виявилася сильнішою — 15:14. У півфіналі наша спортсменка перемогла фаворитку турніру з Китаю Сунь Ю з рахунком 14:13.

Джерело:  news.dt.ua

Читайте також:

Українці завоювали першу медаль на Олімпіаді

Залишити відповідь

Next Post

Померла відома українська поетеса - Ірина Калинець

31 липня, на 72 році померла українська поетеса Ірина Калинець. Як повідомила керівник прес-центру ЛНУ ім. Івана Франка Тетяна Шемберко прозаїк, публіцист, культуролог, літературознавець, громадський діяч, діяч дисидентського руху, правозахисниця Ірина Онуфріївна Калинець (Стасів) померла внаслідок тяжкої недуги. Стасів-Калинець Ірина (6 грудня 1940, Львів – 31 липня 2012 р., Львів) […]