“Львівтрансгаз” вчергове зафіксував порушення на золочівському смітнику

13 серпня 2018 року від “Львівтрансгаз” отримано лист, в якому в черговий раз зафіксовані порушення щодо охоронної зони газопроводу стратегічного значення. Про це повідомила представник громади Єлиховицької сільської ради Оксана Пелих у спільноті “Зозуляни”.

Зокрема, як всім відомо, недалеко від золочівського сміттєзвалища проходить газова труба високого тиску. Через це 26.07.2018р. працівники  УМГ “ЛЬВІВТРАНСГАЗ ” та за результатом розгляду скарги громади Єлиховицької сільської ради повторно провели перевірку, про результати якої повідомили:

“Під час перевірки виявлено, що порушення триваюче, зокрема стихійні звалища та нагромадження сміття на віддалі від 12 м до 65 м від осі МГ (магістрального газопроводу) усунуто не було. Копія акту та схема огляду додаються…”

Нагадаємо, що люди вже тривалий час і  неодноразово вимагають від міської влади навести лад на Золочівському сміттєзвалищі. Проводили мирну акцію протесту. Проте, наразі “маємо те, що маємо”…  А на людей, що виступили за наведення ладу на золочівському смітнику чиновник мерії писав заяву у поліцію. Також, попередньо про небезпеку на золочівському смітнику вже підтверджувала перевірка “Львівтрансгазу” ще у квітні 2018 року.

Залишити відповідь

Next Post

П'ять цікавих місць у Золочівському районі, які варто відвідати

Сьогодні у програмі “Їдло для мізків” мова піде про 5 цікавих та пізнавальних місць у Золочівському районі, які варто відвідати. Краєзнавча бібліотека Анатолія Недільського у селі Скнилів. Це пізнавальний та культурний проект створений приватним підприємцем, журналістом, політиком, директором львівської книгарні “Рідкісна книга” Анатолієм Недільським. Загальний бібліотечний фонд закладу на сьогодні […]