«Львівтеплоенерго» залишиться без електропостачання у зв’язку із заборгованістю

ПрАТ «Львівобленерго» сьогодні припиняє електропостачання кількох об’єктів ЛМКП «Львівтеплоенерго» у зв’язку із заборгованістю. Про це “Золочів.нет” повідомили у ПрАТ «Львівобленерго».

“Борг ЛМКП «Львівтеплоенерго» за електроенергію за липень складає 5,6 млн грн. Відтак, сьогодні буде припинено електропостачання об’єктів теплоенерго у Львові за адресами Таджицька,4а; Чернігівська,7; Китайська,12; Червоної калини,38; Миколайчука,2а.
Про припинення електропостачання у зв’язку із заборгованістю ЛМКП «Львівтеплоенерго» було повідомлено заздалегідь згідно з чинним законодавством України.
Вчергове звертаємось до ЛМКП «Львівтеплоенерго» з вимогою терміново погасити заборгованість для забезпечення стабільної життєдіяльності та енергобезпеки міста.” – йдеться у повідомленні прес-служби ПрАТ «Львівобленерго».

Залишити відповідь

Next Post

Комунальні підприємства Львова та області можуть залишитись без світла через борги, серед перших — «Львівтеплоенерго»

Комунальні підприємства Львова та області, зокрема теплоенерго і водоканали, можуть найближчим часом залишитись без електропостачання через борги. Про це “Золочів.нет” повідомили у ПрАТ «Львівобленерго». “Внаслідок незадовільного фінансування з боку держави теплоенерго та водоканали не мають коштів на покриття своїх витрат, в тому числі на розрахунки за електроенергію. «Львівобленерго» теж стало […]