Львівський фотограф поскаржиться на «Беркут» у Страсбурзький суд (відео)

gavrulivЛьвівський фотограф Мар’ян Гаврилів, який нині перебуває під домашнім арештом, звертатиметься до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі, оскільки вважає, що 22 січня його не затримали на Грушевського в Києві, а катували.

Як розповів Радіо Свобода сам Гаврилів, він хоче, щоб його не виправдали, а взагалі закрили порушену проти нього кримінальну справу.

Щодо його самопочуття, то він зазначив, що морально почувається краще, бо вже не під вартою, але не фізично. «Побиті кості на тілі болять, я спати не можу, бо прокидаюсь від нападу головного болю внаслідок черепно-мозкової травми», – розповів чоловік.

Окрім того, попереду ще кілька операцій на носі.

Попри все, він, як зауважив, не шкодує, що поїхав у Київ. Бо це була його громадянська позиція. Але він дуже хоче бути останнім активістом, над ким так знущались силовики.

«У всіх хлопців справи написані під одну копірку. А Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль для «Беркута» – як червона шмата для бика. Вони вважають, що «западенці» зробили Майдан», – зауважив Мар’ян Гаврилів.

Нагадаємо, 22 січня під час протистояння на вулиці Грушевського у Києві силовики захопили активіста Євромайдану з Буковини Михайла Гаврилюка. Догола роздягненого та побитого чоловіка змусили позувати для фото та відеозйомки, при цьому продовжували бити й словесно принижувати.

Відео зі знущаннями над чоловіком обурило українців та міжнародну спільноту.

Додамо, що за фактом знущань над Гаврилюком відкрито справу, але без підозрюваних.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Учасники спротиву створили Кіберсотню Майдану

Активісти та небайдужі до Євромайдану українці створили у соціальних мережах “Кіберсотню Майдану”. Як повідомили організатори спільноти на своїй сторінці у Facebook, вони позиціонують себе об’єднанням українських кібербунтівників та інтернет-активістів. І пояснюють, що Кіберсотня об’єднала людей, “які з різних причин фізично не можуть бути присутніми в рядах Самооборони Майдану чи волонтерів […]