Львівські десантники знищили взвод 104-го десантно-штурмового полку з Псковської області

Завдяки злагоджені роботі артилерійських підрозділів 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, на одному з напрямків знищено взвод 104-го десантно-штурмовий полку 76-ї десантно-штурмової дивізії повітрянодесантних військ зс московії. Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

“Було успішно знищено біля двадцяти російських окупантів разом з бронетехнікою, які просувалися вперед, – повідомив командир артилерійського підрозділу 80-ї бригади ДШВ.
Слід відзначити, що дана російська військова частина ще з 2014 року неодноразово протистояла саме Львівським десантникам, й несла значні втрати від захисників України.
ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦”, -інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Next Post

Тарас Батенко пропонує заборонити колишнім членам ОПЗЖ брати участь у роботі ради

Депутатська група Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» разом з іншими фракціями реєструє зміни до Регламенту Верховної Ради України, які рішенням парламенту заборонять колишнім членам фракції ОПЗЖ брати участь у пленарних засіданнях. Про це повідомив Народний депутат України Тарас Батенко. “Так само як у 2014 році колишні регіонали «перевзулись» в ОПЗЖ, так […]
Тарас Батенко