Львівська ОДА розглянула питання епідемічної ситуації в області

4 червня, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник провів засідання обласної державної надзвичайної протиепідемічної комісії.
Відкриваючи засідання, Іван Груник наголосив, що керівництво обласної державної адміністрації видало низку розпорядчих документів щодо профілактики кишкових інфекцій: «Дане питання щорічно розглядається на комісії техно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ЛОДА, де даються конкретні завдання. Однак  не всі вони належним чином виконуються як органами місцевого самоврядування, так і контролюючими службами».

Під час засідання   розглянуто   питання епідемічної ситуації  у Львівській області з гострих кишкових інфекцій та щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції.

З доповідями виступили в.о. головного державного санітарного лікаря Львівської області Орест  Когут та заступник начальника головного управління охорони здоров’я ЛОДА Андрій Колдун, які відзначили, що при загальному зниженні захворюваності на гострі кишкові інфекції в області в серпні місяці мали місце 4 спалахи, на яких постраждало понад 110 осіб.

Основними причинами, що привели до спалахів, було використання харчових продуктів не гарантованої якості, проведення урочистостей та святкувань в непристосованих для цього об’єктах громадського харчування або в домашніх умовах, недотримання санітарно-протиепідемічного режиму та правил особистої гігієни та ін.

Заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації  Іван  Груник доручив представникам органів виконавчої влади розглянути проблемні питання на засіданнях районних адміністрацій та міських рад та розробити  конкретні заходи, а також розглянути питання щодо виділення коштів на придбання вакцини для щеплення декретованих контингентів.

Залишити відповідь

Next Post

Цього року Золочівська школа № 4 відзначає своє 50-ти річчя (відео)

День який відкриває початок навчального року є завжди хвилюючим. Для  когось це є першим Днем знань, а для когось останнім. Особливо важливим цьогорічний День знань є  для  Золочівської загальноосвітньої школи № 4, адже цього року школі виповнюється 50 років. На даний момент у школі здобуває освіту майже триста учнів. Над […]