Львівська облрада не дала мисливські угіддя для «царських» полювань екс-регіоналів

oblradaЛьвівська облрада не підтримала рішення про надання в користування мисливських угідь ТзОВ «Мисливське товариство «Надбужжя» (Адреса: вул. Шкільна, с. Сасів, Золочівського р-ну, Львівська обл.).

За це рішення проголосували 32 із потрібних для прийняття рішення 43 депутатів, про це інформує ZIK.

Проектом рішення передбачалося надати ТзОВ «Мисливське господарство «Надбужжя» в користування 16 тис. га мисливських угідь терміном на 15 років.

Під час обговорення питання депутати від фракцій «Свободи» та «Самопомочі» оприлюднили інформацію про причетність до мисливського товариства братів Медведчуків та представників Партії регіонів.

Свободівка Мирослава Бабінська наголосила, що у цих угіддях, що розташовані на території Бродівського та Золочівського районів, організовують так звані панські чи царські полювання. «Відпочивати сюди приїжджають колишні регіонали, зокрема Нестор Шуфрич», – наголосила депутат. За даними депутатів, на території угідь є вертолітний майданчик.

На сесії виступила співвласник «Мисловського господарства «Надбужжя» Любов Гончарова. У відповідь на запитання депутата від «Самопомочі» Романа Кізими вона підтвердила, що син її чоловіка від першого шлюбу є помічником харківського екс-регіонала Добкіна.

Джерело: ZIK. 

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині знову люди палять суху рослинність, загорілися торфи (відео)

Прийшла весна і люди знову масово почали спалювати суху рослинність. “Я дуже прошу всіх звертати увагу на масове спалення зараз сухої рослинності. В нас машини не встигають забезпечувати гасіння тих всіх пожеж по району, які виникають. Крім цього, на сьогоднішній день, на ранок, ми маємо 5 ділянок по Скварявській сільській […]