Львівська область отримала транш на виплату державних допомог

Як нам повідомили у Львівській облдержадміністрації, Львівська область отримала транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та на виплату тимчасової державної допомоги дітям в сумі 144,1 млн грн.  Про це повідомив начальник Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків. Кошти  повністю передані бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням. Вони на 85% забезпечують виплату вищезазначених допомог, нарахованих у травні цього року. Решта надійде у другій половині травня.

Нагадаємо, з початку 2012 року до обласного бюджету надійшло субвенції на цю мету в сумі 795,1 млн грн, що становить 42,8% передбаченого в державному бюджеті обсягу на рік і більше отриманих у відповідному періоді минулого року на 19%.

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині знайдено останки солдатів

Здійснюючи пошуково-ексгумаційні дослідження на місцях боїв, “Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” відшукує численні місця поховань вояків різних воюючих сторін. Трапляються непоодинокі випадки, коли ворогуючі за життя знайшли вічний спочин у спільних могилах. Відомі також випадки, коли члени однієї родини були розмежовані й проливали кров перебуваючи у лавах ворогуючих армій.   […]