Львівська обласна рада заснувала почесну відзнаку «70-річчя створення УПА»

З метою належного вшанування вояків УПА та на виконання рішення обласної ради (№ 339 від 20 грудня 2011 р.) про проголошення 2012 року роком УПА, депутати затвердили положення про почесну відзнаку «70-річчя створення Української Повстанської Армії». Таке рішення було прийнято на сесії Львівської обласної ради 12 вересня.
Відповідно до цього положення, Почесною відзнакою нагороджуватимуться учасники національно-визвольної боротьби українського народу, а також державні, політичні, громадські діячі, науковці, письменник та активні учасники українського державотворення, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Читайте також:

Перший урок у школах присвятять 70-річчю УПА

Залишити відповідь

Next Post

За народження дитини платитимуть більше...

Проект державного бюджету України на 2013 рік передбачає збільшення на 9% державної допомоги при народженні дітей. На першу дитину будуть виплачувати 29,8 тис. грн, на другу — 59,7 тис. грн, на третю і наступну дитину — 119,4 тис. грн. Про це повідомив прем’єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу. […]