Львівщина прощається із захисниками

загиблі воїни

Як повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Львівську ОВА, Львівщина прощається із захисниками:

Михайло Василів
Родом із села Кам’янка Сколівської громади.
Був старшим солдатом, водієм артилерійської батареї Збройних Сил України. Зник безвісти восени 2024 року. Захисник загинув в одному із боїв поблизу Суджі Курської області. Воїну був 31 рік.

Дмитро Мелентьєв
Народився у родині військовослужбовця.
Капітан. У травні 2024 року був призваний до лав Збройних Сил України. Пройшов перепідготовку в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Проходив військову службу на посаді командира мінометної батареї 157-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ. Загинув при виконанні бойового завдання.

Володимир Лотоцький
Житель села Незнанів Добротвірської громади.
Захищав Україну у складі військової частини А4594. Загинув 6 грудня 2024 року поблизу населеного пункту Курахове Покровського району Донецької області.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Героям України.

Next Post

У Золочівському районі чоловік ледь не загинув через залишену без нагляду їжу (відео)

11 квітня о 03:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в місті Буськ на площі Ринок Золочівського району. Про подію повідомили мешканці, які відчули запах диму. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням Головне управління ДСНС України у Львівській області. Поділіться цим у соцмережах: