Львівщина попрощалася з Іриною Цибух

Львівщина попрощалася з Іриною «Чекою» Цибух, повідомили у Львівській ОВА.

«Замість квітів – донати на батальйон та допомога сім’ям загиблих. Ніяких штучних квітів чи пластику. Одяг – вишиванка або камуфляж (для чинних військових та ветеранів)». І змістовні пісні – «щоб погасити журбу рідним співом», – заповіла Ірина Цибух.

Ірина Цибух («Чека»)
Бойова медикиня, медійниця, громадська діячка. Народилась у Львові, вивчала журналістику у Львівській політехніці, з 2017 року приєдналась до команди телекомпанії «Суспільного». Ірина завжди мала активну патріотичну та громадянську позиції. З 2015-го займалася волонтерською діяльністю. Навчалася медицини у медичного загону спецпризначення «Білі берети» та в американських медиків, де отримала базові навички. Більш ґрунтовну практику здобула в «Госпітальєрах». 24 лютого 2022, аби рятувати та захищати, перервала навчання та повернулась до лав добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри», як бойова медикиня, а згодом очолила 5-й екіпаж. Вона брала участь в операціях з оборони Київщини, Донецької області — від Вугледара до Лиману, Авдіївки, Мар’їнки, Бахмута, працювала в Серебрянському лісі та на Харківському напрямку. У листопаді 2023-го отримала відзнаку від Президента України – орден «За заслуги» III ступеня. У березні 2024 Ірина Цибух стала лауреаткою премії «УП 100. Сила жінок». Загинула 29 травня 2024 року на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Героїні України.

Next Post

Вітання для Ольги Зенонівни Гуляк

Дорогу маму, бабусю та сваху вітають з ювілеєм дочки Галина і Оксана, зяті Ігор та Одрес, внуки Юлія, Дмитро, Мірко та сваха Ярослава.Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та безмежного щастя. Нехай кожен день приносить радість, тепло та нові яскраві моменти. Ваші мудрість і доброта завжди надихають нас, і ми […]
Вітання