Львівщина відзначать 65-ті роковини операції “Вісла”

16 березня на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення щодо відзначення у 2012 році 65-их роковин трагічних подій операції “Вісла”.

Згідно з рішенням, 28 квітня на території Львівської області буде оголошено Днем жалоби. Депутати також звернуться до обласних рад України з пропозицією провести у 2012 році заходи із відзначення 65-их роковин трагічних подій операції “Вісла”.
Львівській обласній державній адміністрації доручено у двотижневий термін розробити та подати на затвердження Львівської обласної ради план заходів щодо відзначення у 2012 році 65-их роковин трагічних подій операції “Вісла”.

Довідка:

Операція «Вісла» — етнічна чистка, здійснена у 1947 році (початок – 29 березня) під керівництвом Радянського Союзу, Польщі, Чехословаччини. Полягала у примусовій депортації (виселенні), з використанням збройних сил вказаних країн, українців з Лемківщини, Посяння, Підляшшя і Холмщини на ті території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 належали Німеччині.

Залишити відповідь

Next Post

Кредитками можна буде розраховуватись через мобілки

Новий пристрій під назвою PayPal Here, розроблений найбільшою електронною платіжною системою PayPal, дозволяє розраховуватися за допомогою кредитної картки через мобільний телефон. Карт-рідер PayPal Here – синій трикутник невеликого розміру, який приєднується до телефону через вхід для навушників. Поки пристрій сумісний тільки з iPhone, а незабаром буде доступний і для власників […]