Львівщина отримала черговий транш на виплату державних допомог

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у липні цього року в сумі 153,2 млн.грн., які повністю передані бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням. Про це повідомив начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

З початку 2012 року Львівщина отримала коштів субвенції на цю мету в сумі 1134,8 млн.грн., що становить 58,6 % передбаченого в державному бюджеті обсягу на рік і більше отриманих у відповідному періоді минулого року на 175,2 млн.грн. або 18,3%.

Залишити відповідь

Next Post

Школу у селі Вороняки буде введено в експлуатацію 1 вересня 2012 року

6 липня під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Губицького  відбулася виробнича нарада щодо завершення будівництва та здачі в експлуатацію блоку «А» школи у с. Вороняки Золочівського  району Львівської області. У нараді взяло участь керівництво управління капітального будівництва ЛОДА, представники  проектної  та  підрядної організацій. Начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації […]