«Львівобленерго» не має жодного відношення до збору коштів з мешканців на проведення розділу обліку електроенергії

У зв’язку із збільшенням ринку первинного житла у наших споживачів виникає питання, як перейти на прямі розрахунки з енергопостачальником. Власники нових квартир часто скаржаться, що деякі забудовники вимагають додаткові фінансові стягнення для переведення мешканців на прямі розрахунки за спожиту електроенергію із ПрАТ «Львівобленерго». Про це “Золочів.нет” повідомили у ПрАТ «Львівобленерго».

“«Львівобленерго» офіційно видає ініціатору розділу рахунок на проведення обстеження та пломбування кіл обліку електроенергії, там є незначна сума. І цю оплату має проводити забудовник чи ОСББ, якщо воно є стороною договору. Але в нас є інформація, що забудовники чи хтось інший збирають додаткові кошти на розділ обліку. Хочу повідомити, що «Львівобленерго» не має до цього жодного відношення», — розповів сьогодні під час брифінгу начальник виробничо-маркетингової служби ПрАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.
Щоб процедура розділу загальнобудинкового обліку електроенергії стала зрозумілою і прозорою, а також, щоб уникнути ймовірності різного роду грошових стягнень з мешканців новобудов – у ПрАТ «Львівобленерго» вирішили прояснити ситуацію і розмістили покрокове роз’яснення процедури розділу.
Важливо знати, що процедуру розділу може розпочати тільки власник (балансоутримувач) багатоквартирного будинку. Відтак, вся відповідальність за проведення розділу загальнобудинкового обліку і облаштування поквартирного обліку електроенергії покладена на власника (балансоутримувача) будинку. Саме від активності та ініціативи забудовника (балансоутримувача будинку) залежить, як швидко мешканці зможуть проводити прямі розрахунки за спожиту електроенергію.
Алгоритм дій процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії, якої має дотримуватися власник (балансоутримувач) житлового багатоквартирного будинку наступний:
1. Подати заяву про проведення процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії.
2. Організувати збір документів усіх власників квартир, необхідних для укладення прямих договорів, і передати їх у групу по роботі з побутовими споживачами за місцем розташування будинку.
3. Забезпечити доступ представникам енергопостачальної компанії (ПрАТ «Львівобленерго») до засобів обліку (лічильників) для проведення обстеження.
4. Отримати та оплатити рахунок за надання послуги опломбування засобів обліку. Внести зміни в Договір про постачання електричної енергії.

Звертаємо увагу, що у разі відсутності прямих договорів з «Львівобленерго» мешканці змушені платити за електроенергію забудовнику (власнику будинку) за вищими тарифами; вони не можуть оформити субсидії на світло, а також не можуть перейти на «нічний» тариф для оплати з 50-відсотковою знижкою електроенергії, спожитої вночі.
Відеозапис брифінгу — за посиланням:

Gepostet von Львівобленерго am Mittwoch, 16. Mai 2018

Ознайомитися з детальнішою інформацією щодо розділу загальнобудинкового обліку електричної можна на сайті Товариства: www.loe.lviv.ua
Якщо у Вас виникають запитання чи є потреба у роз’ясненні інформації – звертайтесь у Інформаційно-консультаційний центр — (032) 239-21-26; (032) 239-21-29; (032) 239-24-58.” – йдеться у повідомленні Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

За несплату до 1 серпня податку згідно поданої декларації про доходи передбачена відповідальність

Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи. Згідно з п. 126.1 ст. 126 ПКУ у разі якщо платник податків не сплачує […]