Львів став членом фонду Global City Indicators Facility

Львів – перше в Україні місто та друге в Центрально-Східній Європі, яке стало членом Фонду Global City Indicators Facility. Фонд Global City Indicators Facility (GCIF) був заснований в Університеті Торонто за сприяння Всесвітнього Банку. Міста, що долучилися до цього Фонду, стають частиною глобальної системи стандартизованих показників виміру продуктивності та розвитку.

Фонд GCIF співпрацює з великою групою міст у партнерстві з національними та міжнародними агентствами, включаючи Організацію Об’єднаних Націй, Світовий Банк, Уряд Канади, місцеві органи влади, Дослідницький центр з проблем міжнародного розвитку (IDRC) та Організацію Економічного Співробітництва та Розвитку (OECD).

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

Завершилися VІ літні юнацькі спортивні ігри зі стрільби з лука

Відбулися VІ літні юнацькі спортивні ігри України зі стрільби з лука та чемпіонат України серед юніорів 1991-1993 р.н. Змагання пройшли на спортивній базі Львівської обласної організації ФСТ«Динамо» – про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба. У даних  змаганнях взяли участь 175 найсильніших молодих […]