Львів стане учасником європейської мережі місто-університет

Як повідомляє прес-центр Львівської міської ради, департамент економічної політики продовжує співпрацю з голландськими партнерами. За результатами останнього візиту буде створена європейська мережа місто-університет і Львів буде інтегрованим учасником цієї мережі.

Минулого року працівники ДЕП відвідали Гаагу та Дельфт в рамках програми тренінгів «Місцевий економічний розвиток» (Local Economic Development) від Гаазької академії місцевого самоврядування. Цьогорічний візит стосувався ініціативи європейських муніципалітетів та технологічних університетів зі створення єдиної мережі для обміну досвідом, знаннями, реалізації спільних міських та наукових проектів.

Організатором зустрічі «EUniverCities», що відбулась 22-23 червня, виступив муніципалітет міста Дельфт.

Серед учасників представники міст Ольборг, Аахен, Будапешт, Дебрецен, Гент, Лозанна, Тампере, Трондхейм, Барселона.

“Це дуже хороша можливість як для міста так і для університетів мати хороших партнерів. Завдяки цій мережі нам буде легше знайти контакт у одному з цих міст, як у муніципалітеті так і в університеті.

Насправді такі зустрічі мають подвійний ефект. Крім презентації міста та університету, а потім обговорення питань щодо створенню самої мережі, разом з проректором з наукової Національного університету «Львівська політехніка» Зоряном Піхом ми провели переговори з Політехнічним університетом Каталонії та Технологічним університетом м. Дельфт щодо можливості навчання наших студентів у цих закладах. В результаті маємо позитивну відповідь від двох закладів. Зараз будемо визначати, на яких саме напрямках потрібно зосередитись і сподіваюсь вже наступного року декілька студентів Львова матимуть змогу повчитись закордоном. Окремо я б хотів подякувати колегам з муніципалітету Дельфту за запрошення та можливість взяти участь у цій ініціативі” повідомив завідувач сектору супроводу інвестиційних проектівдепартаменту економічної політики ЛМР Іван Дмитрасевич.

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

«Музика для всіх» від оркестру «Віртоузів Львова»

30 червня, в четвер, о 19:00 год., в Львівській філармонії відбудеться концерт в якому звучатиме  темпераментна «музики для всіх». Це музичне дійство камерного оркестру «Віртуози Львова» продовжує традиційний проект «Музика для всіх», який презентує найвідоміші класичні твори у виконанні кращих львівських музикантів. «Віртуози Львова» спільно з легендарним Мирославом Скориком та […]