Львів прийняв бренд-бук міста

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про правила оформлення офіційної та промоційної продукції у м. Львові». Місто отримало свій бренд-бук – детальну інструкцію з використання всіх розроблених елементів стилістики продукції м. Львова (логотип, фірмовий шрифт, фірмовий колір тощо).

Метою цього рішення є формування позитивного сприйняття Львова серед львів’ян, мешканців України та іноземців завдяки уніфікації візуалізованих офіційних та промоційних матеріалів, вироблення єдиного іміджу міста Львова.

Тепер, згідно з цим рішенням, у місті встановлені організаційні та фінансові основи використання промоційної емблеми та офіційної символіки м. Львова.

Джерело: city-adm.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Відбулося засідання комісії з поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій

Як повідомляє прес-служба  Львівської обласної ради, 19 липня 2011 року  відбулося засідання комісії з поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій, в якому взяв участь голова облради Олег Панькевич. На засідання також було запрошено представників громадських організацій, які об’єднують політв’язнів та репресованих. Йшлося, зокрема, про розподіл адресної допомоги […]