Луценко: У парламенті зібрали підписи за зміну керівництва (відео)

luzenkoЛідер «Третьої української республіки» Юрій Луценко заявив, що є достатня кількість народних депутатів, аби відправити у відставку керівництво Верховної Ради.

Про це Юрій Луценко заявив у ефірі 5 каналу.

«Я знаю, що існують підписи більшості депутатів про зміну керівництва Верховної Ради. І це план на наступний тиждень: створення нової більшості, повернення демократичної Конституції, створення уряду народної довіри – нейтрального або опозиційного – і встановлення дати президентських перевиборів», – наголосив він.

За його словами, на сьогоднішній день вулиця зробила майже все, що могла, і центр подій має переміститися в парламент. «На моє глибоке переконання, завдяки західним санкціям і безглуздому терору влади склалася нова парламентська більшість. Янукович використав останній патрон, коли примусив свою фракцію голосувати за закон про амністію в його редакції», – сказав політик.

Як відомо, для включення питання про відставку керівництва ВР до порядку денного потрібно зібрати 150 підписів народних депутатів, для самої відставки необхідно – 226 голосів.

Джерело: ZAXID.NET
Відео: 5 канал


Залишити відповідь

Next Post

Влада мусить припинити насилля над власним народом, – УГКЦ

Українська Греко-Католицька Церква закликала владу «не чинити насилля над власним народом, але почати шанувати свій народ», засудила утиски і переслідування мирних демонстрантів з боку силовиків та висловила підтримку мітингувальникам, які продовжують мирним шляхом захищати свої права і свободи. Про це йдеться у зверненні греко-католицького єпископату України з приводу суспільно-політичної ситуації […]