Літургія з нагоди відкриття Ювілейного року Божого Милосердя у м. Глиняни

В день храмового празника святого Миколая у відпустовому місці м. Глиняни, згідно Булли «Misericordiae vultus» («Обличчя милосердя») Святішого Отця Папи Франциска, та поручення Митрополита Львівського Ігора, було відкрито «Двері Божого милосердя».

Розпочалося святкування Божественною Літургією, яку очолив протопресвітер Глинянського протопресвітеріату о. Володимир Савчинський з адміністратором храму о. Андрієм Лукачиком. Після чого був звершений молебний чин з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя. Завершилась урочистість відкриттям так званих «святих дверей», що для вірних означає особливий час і «надзвичайний шлях» до спасіння та спільною фотографією. Про це “Золочів.нет” повідомила Галина Гнатів.

Довідка:
Традиція проведення Святого Року в Католицькій Церкві була започаткована Папою Боніфатієм VIII у 1300 році. Ювілей полягає у загальному прощенні, відпусті, доступному для всіх, у можливості відновити взаємини з Богом та з ближнім. Таким чином, Святий Рік – це нагода для поглиблення віри та оновлення християнського свідчення.

Залишити відповідь