У Золочівському замку представили виставку літографій (відео)

zamok16 червня у Королівському палаці Золочівського замку відбулося представлення виставки серії літографій “Львів. Відображення у камені”. Свої твори представляли художники Андрій Майовець та Уляна Турченко.
Усі відвідувачі замку мають змогу милуватися картинами із зображенням  видів та архітектурних пам’яток Львова. Виставка вражає своєю витонченістю і це викликає незабутні емоції. Дивлячись на ці твори одразу розумієш наскільки багато душевної чистоти та праці вкладено у них.
«Зал замку підкреслює тематику древнього Львова, архітектуру Львова і як найкраще підходить для нашої спільної виставки.» – розповівЗолочів.нет майстер Андрій Майовець.
«Метою виставки є познайомити сучасних людей з сучасною графікою, яка має свої коріння з 18-19 століття… Ми вирішили відновити цю традицію, зробити літографічну серію із видами Львова» – розповідає художниця Уляна Турченко.Слід відмітити, що літографія, дослівно „малюнок на камені”, вид естампної графіки до якої не раз звертались і продовжують звертатись митці-графіки. Характерна особливість техніки літографія – подібність манері олівця, туші і пера. Та на відміну від цієї манери, з каменя можна отримати кілька десятків відбитків. Сама поверхня каменю створює додаткову фактурність, зернистість на відбитках – чим додає ще більшої ошатності. Трудомісткий, технологічний процес підготовки каменю, вимагає від художника вправності, послідовності і великого терпіння у малюванні.


Залишити відповідь

Next Post

На фестивалі «Підкамінь 2013» діятиме ще одна сцена – літературна

Не лише про музикантів, а й про письменників подбали організатори фестивалю. 20 та 21 липня окрім двох музичних сцен на полі працюватиме й літературна. «Одним із письменників, які читатимуть свої твори на фестивалі буде Максим Кідрук – молодий, амбітний, та ще й з хорошим творчим доробком митець. З десяток молодих […]