Голова Львівської обласної державної адміністрації та міський голова Львова закликають допомогти у лікуванні дітей зі села Долинівка

У суботу у міську клінічну лікарню №8 з важкими опіками потрапило 4 жителів села Долинівка Сколівського району. Серед потерпілих – 3 дітей та дідусь. Стан усіх потерпілих вкрай важкий. Потрібне термінове хірургічне втручання та лікування у Бостонській медичній клініці.

Як повідомив головний лікар 8-мої лікарні Василь Обаранець, дідусь зазнав 90% опіків, дівчинка віком 13 років – 80% опіків, хлопчик 11 років – 80% опіків та хлопчик 2 років – 40% опіків.
“Усі перебувають у реанімаційному відділенні. Стан вкрай важкий. Наші американські колеги з Бостонської медичної клініки готові допомогти,були проведені відповідні переговори. Однак, потрібна допомога з транспортуванням. Відтак, голова Львівської обласної державної адміністрації та міський голова Львова координують вирішення цього питання. Як нам відомо, будинок, де мешкала сім’я, згорів. Відтак, мати і бабуся померли. Пожежа трапилась вночі о 03.30 год. Потерпілі потрапили у нашу лікарню вже у суботу. Протягом суботи-неділі надавалась медична допомога. Однак, опіки такої складності в Україні не лікуються.” зазначив Василь Обаранець.

Відтак, сьогодні голова ЛОДА Михайло Костюк та міський голова Львова Андрій Садовий провели екстрену нараду з цього приводу.

Рахунки, на які можна перераховувати кошти:

ЗКПО 02940262 Р/Р 26007000001247 в ПАТ Укрсоцбанк м.Львів

МФО 300023

З поміткою “Лікування дітей”

Валютний рахунок:

ПАТ “Кредобанк”  №26002023049

МФО 325365 ЄДРПО 22360822

Залишити відповідь

Next Post

Про наради з питання лісомисливської господарської діяльності та дотримання чинного законодавства

2 лютого 2012 року  голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський та його заступник Андрій Леськів взяли участь у нараді з питання лісомисливської господарської діяльності та дотримання чинного законодавства. Нараду проводив голова  Золочівській райдержадміністрації Ярослав Окрепкий .У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації […]