Лікується в Інтернеті третина українців

Кожен другий житель України самостійно коригує рекомендації лікаря щодо свого лікування, а кожен третій звертається за медичними рекомендаціями до Інтернету.

Це показало опитування, проведене компанією «UMP» в Україні в рамках глобального дослідження світових систем охорони здоров’я маркетинговою мережею IRIS.

Опитування проводилося в 28 країнах світу і охопило 22 тис. осіб. З’ясувалося, що як би не оцінювали респонденти роботу лікарів у своїй країні, багато з них воліють брати участь у прийнятті рішень щодо свого лікування. Україна зайняла 10-е місце в рейтингу «впевненості»: 53% націлені брати активну участь у формуванні свого лікування, порівняно з 37% тих, хто прагне отримувати лікарські рекомендації.

Важливим джерелом інформації про здоров’я та лікуванні у всіх країнах світу є лікарі, сім’я, друзі, фармацевти та Інтернет. В Україні 33% людей шукають відповіді на питання про здоров’я в глобальній мережі (в середньому в світі 51% отримують таку інформацію через Інтернет).

За матеріалами: Факти.

Залишити відповідь

Next Post

В Україні лише 5% продуктів відповідають державному стандарту

В Україні близько 97% ковбасних виробів містять синтетичні речовини і різні фарбники. Про це повідомив начальник Управління ринкового нагляду Держспоживінспекціі Сергій Кияниченко. За словами чиновника, в Україні на сьогодні є ковбасні вироби, які не містять синтетичних речовин. Однак, їх дуже мало. — На сьогоднішній день є така продукція, але, на жаль, в […]