Лікарі врятували малюка, який проковтнув лампочку від гірлянди

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарня “Охматдит” з бронху 4-річної дитини витягували

“Гірлянди всюди! Навіть… у бронху 4-річної дитини🎉 ❗️ Звідти її дістав без жодного розрізу наш торакальний хірург Олександр Колодій. 👉А починалося усе так. Родина зі Львова дістала коробки з прикрасами, щоб прикрасити ялинку. В якийсь момент 4-річному синочку до ротика потрапила світлодіодна лампочка з гірлянди. Малеча чемна, раніше не брав до рота сторонніх предметів, чому вирішив спробувати світло на смак – важко пояснити. Але за якусь мить хлопчик проковтнув лампочку, почав кашляти і задихатися. Батьки вирішили не гаяти часу викликали швидку допомогу, яка і привезла малого до нас на Лисенка. Чергові лікарі зробили рентген і побачили стороннє тіло у дихальних шляхах. Діставали його з допомогою бронхоскопії, тобто без жодного розрізу💪”, – розповіли медики.

💬”Гострими, направленими в різні сторони вусиками лампочка “дивилася” на мене. Вуса під час дихання травмували слизову оболонку в ділянці біфуркації трахеї, там уже утворилися дрібні крововиливи. Я захопив вусики щипцями і завів їх у тубус бронхоскопа, щоб під час видалення не травмувати ними бронхи і трахею. Разом з тубусом дістав лампочку з бронха дитини”, – пояснив торакальний хірург Олександр Колодій.

“Кожен випадок стороннього тіла – унікальний. Але щоразу наші віртуози шукають рішення для порятунку малечі. 👏Наш пацієнт уже поїхав додому! 🧸Дорослі, свято наближається, але не втомлюємося нагадувати: будьте обережними з усіма дрібними і гострими предметами, якщо у домі є маленькі діти! Маленькі дослідники мають звичку пробувати усе на зуб. Хай свята минуть безпечно! 👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️ Команда порятунку: торакальний хірург Олександр Колодій, інтерн Тетяна Катринець, анестезіологічний супровід – Зореслава Давиденко”, – йдеться у повідомленні лікарні.

Next Post

Запрошуємо відвідати Хатинку Святого Миколая у Золочеві

Ми точно знаємо, що на це свято чекають і дорослі, і малі.День зустрічі з Чудотворцем — найбільш очікуваний час, адже сповнений теплою атмосферою свята, а відтак, подарунками, обіймами та солодкими емоціями.У ніч з 18 на 19 до кожного з нас прийде Св. Миколай, а ми вже домовились із помічниками, що […]
Хатинка Святого Миколая