Лідія КОТЕЛЯК – за перевибори Верховної Ради і очищення парламенту від антиукраїнських елементів

kotelajkНародний депутат України Лідія Котеляк виступає за перевибори до Верховної Ради та очищення парламенту від антиукраїнських політиків. Про це Лідія Леонідівна повідомила у розмові з журналістом нашого видання.

– Пані Лідіє, сьогодні у суспільстві все частіше говорять про потребу перевиборів до парламенту. Як Ви, як народний депутат, ставитеся до таких настроїв і думок?

Я працюю у парламенті з грудня 2012 року. І скажу так: якщо ми прагнемо мати сильну незалежну єдину Україну, то очищення суспільства потрібно розпочинати з парламенту, бо риба гниє з голови. Ми усі разом змогли прогнати Януковича, а тепер треба очистити Верховну Раду від антиукраїнських елементів. Це ненормально, коли наші патріоти на сході України ведуть справжню війну за незалежність і соборність України, а у Верховній Раді, прикриваючись депутатською недоторканістю, сидять агенти Кремля.
Країна виснажена режимом Януковича, антитерористичною операцією, і нам конче потрібен якісний депутатський корпус, котрий працює чітко, як годинник, над усіма важливими стратегічними та тактичними проблемами. Натомість ми, депутати-патріоти, періодично спостерігаємо у сесійному залі клоунаду від регіоналів, комуністів.
Ми з вами пройшли Майдан. Скажіть: невже кров Небесної Сотні пролита за те, щоб Симоненко і компанія ще 3 роки сиділи у парламенті і своїми голосами блокували прийняття важливих для держави рішень? Чи наші хлопці сьогодні на сході держави під кулями стоять для того, щоб ті, хто розпалював сепаратизм на Донбасі, ще три роки пили соки з нашого народу, прикриваючись мандатом?
Тому моя позиція категорична – нинішню Верховну Раду потрібно розпустити і обрати нормальний життєздатний дієвий державницький парламент.
Після Майдану змінилася країна, змінився Президент, змінилися всі ми, мусить змінитися і Верховна Рада.

– Але ж вибори, це чергові витрати. А наш Державний бюджет, м’яко кажучи, тріщить по швах…

Це надумана проблема. І надумана вона тими, хто боїться виборів, як страшного сну. Грошей у Державному бюджеті справді катастрофічно не вистачає, і не лише на вибори. Але по-перше, від того, що цей парламент продовжить працювати у нинішньому складі, грошей у Бюджеті не побільшає. А по-друге, давайте співставимо прості підрахунки. Що доцільніше: витратити зараз мінімальні кошти на виборчу кампанію і обрати якісний парламент чи ще три роки платити з того ж таки Державного Бюджету України депутатську зарплату агентам Кремля і їх помічникам?! Я вважаю, що краще ці кошти і в значно меншому обсязі витратити все-таки на перевибори. І спокійно п’ять наступних років будувати Україну.
У всіх компаніях у всьому світі запроваджено таку річ як випробувальний термін. От цей час від виборів 2012 року і був для нинішнього депутатського корпусу своєрідним випробувальним терміном. Хто відчуває, що його не пройшов, той веде розмови про витрати на вибори. А хто хоче продуктивно працювати далі, перевиборів не боїться, бо розуміє, що вони конче необхідні.

Мирослава Гончар


Залишити відповідь

Next Post

Талановиті золочів'янки сестри Оля та Ірина Лісньовські (відео)

Поділіться цим у соцмережах: