Лідія КОТЕЛЯК: «Виборам Президента України бути!»

kotelajkБудь-які спроби зірвати вибори Президента України, це спроба дестабілізації ситуації в країні та намагання провокаторів кинути країну в новий вир громадського протистояння. Про це йдеться в заяві народного депутата України від ВО «Батьківщина» Лідії КОТЕЛЯК.
Останнім часом у ЗМІ поширюються інформація про, нібито, можливість перенесення дострокових президентських виборів, призначених на 25 травня.
Зокрема, Лідія КОТЕЛЯК має на увазі те, що відповідний законопроект про перенесення виборів на 7 грудня цього року зареєстрований у Верховній Раді України регіоналом Мураєвим. За дивним збігом обставин донецький юрист В. Оленцевич оскаржив у Вищому Адмінсуді рішення ВР від 22 лютого щодо призначення позачергових виборів. «Хочу принагідно відзначити, що той же юрист був ініціатором скандального рішення Донецького окружного суду про скасування присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу», – зазначає Лідія Леонідівна.
У зв’язку з цим народна обраниця, наголошує, що будь-які спроби зірвати вибори Президента України, є нічим іншим як цинічною спробою дестабілізації ситуації в нашій країні та намаганнями провокаторів кинути країну в новий вир громадського протистояння. Ті ж хто має намір протягнути у парламенті відстрочку виборів президента повинні пам’ятати, що призначення дострокових виборів глави держави було головною вимогою Майдану і їх зрада є сьогодні неприпустимим явищем.
«Мільйони українців, які під загрозою арештів, побиття та навіть смерті брали участь в боротьбі проти тиранії та корупції на Майданах по всій Україні очікують від нової влади чітких та зрозумілих кроків. Перш за все – тотальної зміни усієї системи влади. Очищення від корупції, брехні та непрозорості. І перший крок у цьому – це вибори нового Президента України. Не забуваймо також і про те, що та частина світової спільноти, яка підтримує українців також вимагає обрати нового легітимного Президента. Після цього кроку неодмінно повинні слідувати й інші – перевибори до Верховної Ради України та місцевих органів влади. Лише таким чином ми зможемо виконати основну вимогу Майдану – повне перезавантаження влади», – аргументує Лідія КОТЕЛЯК.
Звертаючись до українців, а особливо до мешканців свого виборчого округу, народний депутат звертає увагу на те , що сьогодні Україні в першу чергу якомога швидше потрібний легітимний президент. «Цю легітимність можуть дати лише вибори. Зволікання з проведенням виборів поглиблюватиме кризу та збільшуватиме ризики – економічні, військові, соціальні. В будь-якому іншому випадку – зрив виборів Президента можна оцінювати або ж як маніпуляції п’ятої колони, яка працює на розкол України, або ж як незграбні спроби узурпації влади невеликою частиною українського політикуму!», – наголошує депутат.
Прес-служба Лідії Котеляк