Лідія Котеляк привітала освітян Золочівщини (відео)

koteljakНародний депутат Лідія Котеляк особисто привітала з Днем вчителя освітян Золочівщини.
“У такий нелегкий для нашої держави час загострюється необхідність у патріотичному вихованні наших діточок. Вчергове переконуюсь, що з такими наставниками, які сьогодні безкорисно та з честю виховують наше молоде покоління, майбутнє нашої держави може бути тільки в мирі та добробуті. Мабуть вперше за роки незалежності Україна зустрічає День вчителя з новими цінностями в серцях та думках. Сьогодні кращим подарунком, ніж традиційний букет квітів, стали листи від наших героїв – бійців із зони АТО, які мені випала честь зачитати. ” – розповідає Лідія Котеляк.
Вся зала була розчулена тими неймовірно щирими та теплими словами від хлопців, випускників Золочівської школи №1 та №2, які вони адресували своїм наставникам, своїм вчителям, які виховали їх справжніми патріотами своєї Батьківщини! Саме такі подарунки сьогодні найцінніші та найприємніші! Адже для вчителів немає нічого кращого, ніж розуміти, що їх вихованці виросли спражніми героями, достойними синами України, за яку вони сьогодні готові навіть ризикувати власним життям!


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві привітали педагогів району (відео)

З нагоди Дня працівників освіти 3 жовтня 2014 року у Золочівському районному народному домі відбулися урочисті заходи. Освітян вітали народний депутат Лідія Котеляк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, голова Золочівської РДА Іван Стецюк, заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник Управління освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик та ін. Поділіться цим […]