Лідія Котеляк: «Більше 120 поранених, 54 – госпіталізованих – зараз у 17-й лікарні м.Києва. Триває боротьба за українські життя, за Україну !»

За словами Лідії Котеляк на даний момент у 17-й лікарні м.Києві перебуває більше 120 поранених активістів Майдану.
«Зараз триває боротьба за українські життя, медики мобілізують усі свої сили. Нажаль не вистарчає лікарняних ліжок, медичний заклад вщент переповнений. Нащастя вдалось мобілізувати спільними силами ще 30-40 лікарняних місць. Велике прохання до волонтерів та киян допомогти постраждалим мітингувальникам.
Ця ніч була надзвичайно важкою. Про це стверджують не лише очевидці, а і уся світова спільнота. Вчорашні події нагадували справжню війну! В урядовому кварталі нам заледве вдалось вирвати із лап «Беркуту» на вул.Липського активістів, які отримали поранення. Їх затягували в автозаки та продовжували бити, нащастя прорвавши оборону ми відвезли їх до лікарні»
Народний депутат також заявила, що Майданівці не злякались і продовжують мобілізувати свої сили. Кожної години прибуває підмога із різних областей, зокрема із Львівщини – Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів та м.Нового Роздолу організовано відправляють людей на головний Майдан України. Питаннями відправлення займаються помічники Лідії Котеляк на місцях. Черговий виїзд – сьогодні вечером із районних міст. Усі охочі можуть звертатись до приймальні народного депутата у м.Золочеві 4-41-01, м.Перемишлянах – 2-12-41,м.Новому Роздолі – 3-14-96
Після проведеної ночі у міській лікарні Києва, Лідія Леонідівна зараз перебуває також на майдані.
«Тут суцільна розруха! Таке враження, що у людей в погонах немає нічого святого. Спалено намет-капличку, будинок Профспілок. Наші два намети також нажаль не вціліли. Є поранені із Львівщини, яких ми направляємо для отримання першої медичної допомоги. Зараз намагаємось допомогти мітингувальникам із їжею, теплим одягом та медикаментами.
Здавалось б уже немає сил: неймовірно важка ніч, сумний ранок. Але влада тільки чекає коли ми видихнемось, коли здамось.
Закликаю усіх небайдужих приїзджати на Київ. Нам потрібна Ваша допомога. Влада розуміє мову лише сили, наша сила не у зброї, наша сила в єдності! Лише коли ми разом нам під силу вистояти!» – заявила Лідія Котеляк.

Прес-служба Лідії Котеляк


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві заблокували районну адміністрацію (відео)

Через події, що відбуваються у Києві на Майдані, мешканці Золочівщини прийшли під районну державну адміністрацію. Активісти від ВО “Свобода” разом із мешканцями Золочівщини зайшли в приміщення адміністрації заблокували її та організували цілодобове чергування. Детальніше дивіться відео: Нагадаємо, що у  Золочеві відновили пікетування військової частини. Поділіться цим у соцмережах: