Лідери 20 держав обговорять “українське питання”

majdanУкраїнське питання винесене на порядок денний Мюнхенської безпекової конференції, що відбудеться наприкінці січня.

Про це повідомляє “Німецька хвиля” з посиланням на агентство dpa.

Провідну тему 50-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки оголосять незадовго до її проведення наприкінці січня.

Однак вже відомо, що дискусії провідних політиків світу цьогоріч будуть присвячені “конфлікту у Сирії , а також Україні”. Обговорення ситуації у гарячих точках та зонах криз є традиційним для цього форуму.


Про участь у ювілейній конференції в Мюнхені уже заявили 18 голів держав та урядів, півсотні міністрів закордонних справ, а також десять керівників міжнародних організацій.

Загалом на форумі очікується близько 300 політиків та експертів з питань політики безпеки з усього світу.

50-та Мюнхенська конференція з питань безпеки відбудеться з 31 січня по 2 лютого 2014 року.

У 2009 році слово на Мюнхенській конфренції отримала тодішня прем’єрка України Юлія Тимошенко. Нинішній президент України Віктор Янукович виступав під час 48-ї Мюнхенської конференції у 2012 році у ході дискусії на тему “Енергія, ресурси та довкілля – нові параметри безпеки?”.

Джерело:  Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Руслана із Львівським хором виступили на Майдані

Одразу після неперевершеної перемоги у телепроекті “Битва хорів” усі учасники хору поїхали на Євромайдан, щоб виступити там. Руслана розповіла, що за цей хор проголосувало 78 % усіх учасників голосування. Руслана подякувала усім, хто віддав свої голоси за цей хоровий колектив. Перше, що виконав Львівський хор – це “Щедрик”, потім виконували […]