Ліда КОТЕЛЯК: “Влада починає перетворювати Україну на Росію”

Уряд Азарова вимагає  боротися з усіма, хто виступатиме проти свавілля чинної влади, хто вголос висловлюватиме сподівання про повалення режиму цієї влади, зміну її керівництва,  усіма, хто поширюватиме свої терористичні заяви через засоби масової інформації.  Відтепер будь які  вільнодумні висловлювання будуть трактуватись,  як  прояви тероризму. Про це йдеться у відповідному розпорядженні уряду до Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства надзвичайних ситуацій та Держкомітету телебачення і радіомовлення. За словами єдиного кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції Ліди КОТЕЛЯК, влада починає перетворювати України на Росію – спочатку хоче нав’язати людям думку про поширення тероризму країні, а потім – одного за одним знищувати усіх громадських активістів, так би мовити терористів, що виступають проти чинної влади. 

«Злочинці, що сидять в провладних кабінетах та знущаються з українського народу уже розуміють, що наш народ обурений, розлючений, спраглий правди та готовий до боротьби за справедливість. Вони бояться, що народ підніметься проти них, тому починають, як і в Росії – з поширення інформації про тероризм та результати антитерористичних операцій наших спецслужб. Тепер влада буде переконувати, що народ потрібно охороняти від якихось терористів, що підривають громадських спокій, терористів, що загрожують суспільству. Це розпорядження – серйозна перепона на шляху до нашого визволення від негідників, які сьогодні осіли в парламенті, уряді та президентській адміністрації,  – обурюється Ліда КОТЕЛЯК. – Тепер кожен, хто схоче вголос заявити, що цю владу потрібно гнати в шию, для чиновників буде терористом», – обурюється кандидат.

Відповідно до розпорядження Азарова, тепер силові органи стежитимуть за тим, що можна трактувати як терористичну діяльність в усіх формах та проявах. А журналісти у свою чергу зобов’язані будуть доносити до громадськості повну інформацію про негативне ставлення держави до такого тероризму і відповідно, активну повсякденну боротьбу влади з тероризмом.

«В жодній цивілізованій країні влада не зробить з власного народу терористів. Таке бачили тільки в Росії – там спочатку заборонили свободу слова, забрали право протестувати, а тоді зробили з невдоволених правлячим режимом мирних мешканців екстремістів. Тепер вони хочуть таке зробити в нас, бо бояться, що народ підніметься», – переконує Ліда КОТЕЛЯК.

За словами кандидата, якщо в новий парламент не увійде національно налаштована більшість, уже через кілька місяців Україна повторить долю Білорусії.

Софія Дзина

Залишити відповідь

Next Post

На ремонт доріг Львівщини держава витратила понад 720 млн. грн.

Як нам повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, в межах виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2012 рік та підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на дорогах загального користування у Львівській області за рахунок коштів державного бюджету виконано робіт на 720,5 млн. […]