Лазерні методики лікування та процедури в «Мед Сіті»: що пропонують у клініці

Лазерні методики лікування та процедури в «Мед Сіті»: що пропонують у клініці

Сучасні медичні центри пропонують багато послуг з використанням лазеру. І пропозиції не обмежуються звичними процедурами епіляції шкіри. Лазерний промінь позбавляє від надокучливого геморою, а також вирішує багато урологічних проблем. Невже лазер настільки універсальний? Про це редакція Zolochiv.net вирішила запитати у спеціалістів київської клініки «Мед Сіті».

Лазерна епіляція

Використання лазеру для безболісного «гоління» не новинка. Аби позбавитися від небажаного волосся на тілі, жінки записуються на лазерну епіляцією. У порівнянні з шугарингом, використанням епілятора та депіляційного крему, така процедура приваблює тривалістю ефекту. Іноді 8-10 сеансів обробки певної ділянки тіла – гомілки, зони бікіні тощо дозволяють забути про волосяний покрив назавжди. Детальніше про особливості проведення епіляції читайте на сайті medcity.ua/services/lazernaya-epilyatsiya.
Чудово коли епіляцію проводить досвідчений косметолог, як у клініці «Мед Сіті». Тоді видалення волосся проходить без болю, швидко та з досягненням бажаного ефекту абсолютної гладкості. Але естетична складова не єдиний привід звернутися за видаленням волосся. Іноді для цього є медичні показання, наприклад:

  • Гіпертрихоз, чи надмірний ріст волосся на певних ділянках тіла
  • Гірсутизм – надмірна кількість волосся у жінок через гормональний дисбаланс, здебільшого у небажаних місцях – груди, над верхньою губою, на підборідді
  • Надзвичайна чутливість до інших способів епіляції – воску, гоління тощо

Видалення геморою

Ще одна делікатна проблема, яку вирішують лазером – геморой. За допомогою спеціального приладу роблять гемороїдопластику, видаляють післяпологові вузли та лікують гострий геморой. Але спосіб лікування залежить від форми захворювання. Комбінуючи лазерну методику з традиційними методами лікування препаратами можна вирішити навіть найскладнішу проблему геморою.

Лазерні методики лікування та процедури в «Мед Сіті»: що пропонують у клініці

Зазвичай операцію проводять під місцевою анестезією, спеціальної дієти потім дотримуватися не потрібно. Вам лишається лише дбати про м’яку дефекацію. У клініці «Мед Сіті» вже проведено близько 100 операцій з видалення геморою лазером. Для порівняння, радіохвильовий метод використовувався лише 14 разів, що свідчить про популярність та дієвість лазерних операцій.

Вирішення урологічних проблем

Спеціалісти клініки «Мед Сіті» застосовують сучасні хірургічні техніки для виправлення вроджених та набутих аномалій статевих органів, а також для відновлення функціональності сечостатевої системи. До переліку урологічних патологій, які підлягають корекції та лікуванню лазером у медцентрі, входять:

  • Пластика вуздечки
  • Видалення кісти та водянки яєчка
  • Видалення кондилом
  • Обрізання крайньої плоті

Лазерну хірургію застосовують для видалення новоутворень в області простати, уретрального каналу та сечового міхура, а також для лікування фімозу. За допомогою лазерного апарату уролог видаляє патологічну ділянку тіла, не зачіпаючи водночас тканини навколо. Місце «втручання» швидко загоюється. Техніки лазерної хірургії добре поєднуються з іншими ефективними методами, що традиційно застосовують в урологічній практиці. Записатися на прийом до уролога у «Мед Сіті» можна за посиланням: medcity.ua/services/urology/.

Next Post

Робота: потрібен вантажник

ТзОВ «Графіка» запрошує на роботу вантажника. Контакний тел.: 067-673-16-38. Поділіться цим у соцмережах: