Лави офіцерів Навчального центру поповнили молоді лейтенанти

Днями до Навчального центру внутрішніх військ МВС України для подальшого проходження військової служби прибули 10 молодих офіцерів.

Усі вони ще вчора були випускниками військових навчальних закладів МВС України, а сьогодні вже розподіленні на офіцерські посади.

Начальник Навчального центру, полковник Костянтин Плетко, привітав новоприбулих офіцерів і побажав їм терпіння у виконанні службових обов’язків, наснаги і гарного настрою у щоденній праці, а також витривалості у вдосконаленні своїх професійних знань і умінь.

Також відбулась зустріч із управлінням Навчального центру, під час якої обговорювались питаннях подальшого проходження служби, проживання, фінансового та тилового забезпечення.

 Старший лейтенант Дмитро Жмовка

 фото автора

Залишити відповідь

Next Post

У парку Гуси-лебеді ремонтують фонтан

На початку липня 2012 року  у Золочеві  розпочали ремонт фонтану, що у парку Гуси-лебеді, на вул. Валовій.  Ремонтні роботи  проводяться Золочівським водоканалом та  житлово-комунальною службою. Архітектурними роботами по фонтану займається Роман Кушнір. Слід зазначити, що кошти на фонтан виділили місцеві підприємці. Окрім цього, як нам повідомили у Золочівській міській раді, […]