Лауреатами обласного конкурсу “І слово, і пісня матусю тобі” стали діти із Золочева

Ось і відбувся довгоочікуваний  обласний фестиваль-конкурс “І слово, і пісня матусю тобі”, який 20 березня 2012 року проходив у Золочеві. Переможці районного конкурсу мали можливість представити Золочівщину 29 квітня 2012 року  на обласному конкурсі,  у Львівському Центрі дітей та юнацтва Галичини.

Серед 293 учасників зі всієї Львівщини, переможцями-лауреатами стали 108 дітей, з яких 5 із Золочівщини:

Мілецька Вікторія – учениця Ушнянської ЗОШ, та Найда Олена – студентка  Золочівського економічного ліцею стали лауреатами 2 ступеня, у номінації  “Авторський вірш, проза про маму”.

Гуменна Марія – учениця Гологірської ЗОШ стала лауреатом 2 ступеня, у номінації “Виконання пісні про маму”.

У цій же номінації  лауреатами 1 ступеня стали:

 • Галай Ярина – учениця Золочівської школи радості
 • Габрієль Олег – учень ЗОШ №2

Організаторами конкурсу є “Львівський обласний відділ Союзу Українок” та “Головне управління освіти і науки ЛОДА “.

Зі слів голови Львівського обласного відділу Союзу Українок п.Ольги Пастушенко  та голови культурно-просвітницької комісії Львівського обласного відділу Союзу Українок   п. Віри Боженко – мета обласного фестивалю -конкурсу, віднайти в усіх куточках Львівщини талант, яким Бог нагородив наших дітей, заохотити та розкрити їх творчу індивідуальність, артистизм, виховати впевненість у своїх силах, любов, ніжність, тепло до Божої матері, рідної матусі та патріотизму до Матері Батьківщини.

Учасники конкурсу у номінації  ” Виконання пісні про маму” , оцінювались  фаховим журі , головою якого, вже 7 років поспіль є помічник художнього керівника Національного академічного українського драматичного театру ім.М Заньковецької, член національної спілки театральних діячів та Асоціації діячів естрадного мистецтва, актор, режисер – Юрій Чеков.

Головою журі у номінації “Авторський вірш, проза про маму” є Марія Людкевич – поетеса, лауреат літературної премії ім. Л. Українки, член національної спілки письменників України.

12 травня 2012р. на “Галла концерті ” переможці були нагородженні дипломами  та  збіркою  авторських, творчих робіт, переможців  фестивалю-конкурсу “І слово, і пісня матусю тобі” , яка кожного року після конкурсу друкується з піснями, віршами, прозою та фотографіями переможців. Видається збірка за підтримкою Львівської обласної ради, яка не тільки фінансує видання збірки, але й фінансово допомагає проведенню конкурсу.

Крім нагород, зі 108 лауреатів, 10 переможців були обрані та виступили у театрі ім. М. Заньковецької  на концерті присвяченому Дню  матері, концерт відбувся  13 травня 2012р.

Разом з піснями відомих артистів, на концерті лунали пісні у виконанні юних переможців конкурсу, які приїхали з різних куточків Львівської області:

 • Яворської Христини
 • Стричан Святослава
 • Рибака Романа
 • Уварової Юлії
 • Речинської Христини
 • Халової Юстини (Радехів)
 • Павловської Вікторії (Немирів)
 • Денько Андрія (Самбір)
 • Гуменної Марії (Золочівський р-н)
 • Габрієль Олега (у дуеті з мамою) (Золочів)

Хочу зазначити , що у минулі роки, діти Золочівщини також одержували перемогу у обласному конкурсі. Учасники кожного року були із різних шкіл Золочівського району та шкіл м. Золочева. На жаль учасники, які вже приймали участь у конкурсі, не можуть приймати участь ще раз у наступних роках, так як з вище сказаних слів організаторів хочеться “віднайти в усіх куточках Львівщини талант”…, а не оцінювати  одних і тих самих дітей.

Отож, ми вдячні Андрію Мар’яновичу Питльованому – працівнику Золочівського відділу освіти за те, що подає інформацію навчальним закладам, організовує районні огляди та дає можливість усім дітям попробувати свої творчі сили на обласному рівні.

Ми віримо, що наступного року нові діти принесуть Золочівщині нові перемоги!

Золочівщина має чим гордитись!

Ірина Лукаш

Залишити відповідь

Next Post

Церква Блаженного Миколая Чарнецького

Продовжуємо нашу віртуальну мандрівку Золочівщиною. Сьогодні ми пропонуємо Вам відвідати церкву Блаженного Миколая Чарнецького у місті Золочеві (Дерев’яну церкву). Поділіться цим у соцмережах: