Латвія вимкнула канал «Росія РТР» через неправду про Україну

telebachennjaУ Латвії Нацрада електронних ЗМІ заборонила на три місяці ретрансляцію телеканалу «Росія РТР» через неправдиву інформацію про Україну.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Проаналізувавши зміст «Росії РТР» у період з 2 по 17 березня, рада дійшла висновку, що в передачах телеканалу міститься інформація, яка порушує низку статей закону про електронні ЗМІ.

Крім того, відомство вирішило, що «Росія РТР» в деяких матеріалах про ситуацію в Україні поширює необ’єктивну інформацію, яка містить ознаки військової пропаганди.

Минулого тижня це ж відомство почало адміністративну справу проти російськомовного Першого балтійського каналу (ПБК).

Претензії також пов’язані з тим, що телеканал упродовж тривалого часу поширює тенденційну, неправдиву і ворожу щодо Латвії інформацію.

У Латвії це розцінюють як цілеспрямовану агресію в інформаційному просторі країни.

Програми та фільми російського Першого каналу займають у сітці мовлення ПБК до 70% ефірного часу.

Нагадаємо, раніше Україна заборонила мовлення чотирьох російських телеканалів, а Литва зупинила ретрансляцію двох каналів з РФ.

В ОБСЄ заявили, що це не найкращий вихід із ситуації, але підтвердили право країн обмежувати мовлення ЗМІ, якщо вони зазіхають на основоположні права.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Ірина Сех представила новопризначеного голову Золочівської РДА

7 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех офіційно представила голову Золочівської райдержадміністрації Івана Стецюка. Нагадаємо, Іван Романович Стецюк призначений на посаду голови Золочівської РДА 4 квітня 2014 року згідно з Розпорядженням в.о. Президента України, голови ВР України Олександра Турчинова. Під час представлення очільниця Львівщини побажала новопризначеному голові районної державної адміністрації […]
Золочів.нет