Лариса Возницька – новий директор Львівської національної галереї мистецтв

2 серпня, відбулося представлення нового директора Львівської національної галереї мистецтв – Лариси Возницької-Разінкової. Її представляв міністр культури України Михайло Кулиняк.

Новий гендиректор Лариса Возницька під час призначення подякувала міністрові культури, головам Львівської облдержадміністрації та Львівської облради, а також Президентові України з яким зустрічалась і який, за її словами, запевнив, що буде допомагати Львівській галереї мистецтв.

Відповідаючи на запитання журналістів, Михайло Кулиняк зазначив, що є можливість, що Львівську національну галерею мистецтв назвуть іменем Бориса Возницького. За словами міністра культури, Борис Григорович заслуговує того.

Наказ про призначення Лариси Возницької міністр підписав 31 липня 2012 року.

За матеріалами:  zaxid.net

Залишити відповідь

Next Post

17-19 серпня разом з нами на фестиваль Захід!

Новий інформаційний продукт передфестивальної кампанії ЗАХОДУ. Ми ще раз мотивуємо вас провести 17-19 серпня разом з нами! І ось чому: ЗАХІД – найкраща традиція фестивального літа. Цьогорічний ЗАХІД змусить тисячі сердець битися разом. Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрінуться тут, на території […]