Львівщина зустріла загиблого Тараса Матвіїва

Львівщина зустріла загиблого Героя України лейтенанта Тараса Матвіїва. Вічна Слава Герою! Про це інформує військовий комісар полковник Олександр Тіщенко.

10 липня, під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув 31-річний захисник з Жидачівщини Тарас Матвіїв. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.
Життя молодшого лейтенанта 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила обірвалося під Троїцьким, що на Луганщині.

“ Під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув захисник з Жидачівщини, молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Молодий офіцер, в якого все життя мало бути попереду. Він захищав український народ від ворогів, щоб звуки вибухів і свист куль для нас не були знайомі. Але ворожа міна забрала його від нас. Війна триває і безжально забирає життя кращих синів України.
Приношу щирі співчуття родині загиблого героя і розділяю всю гіркоту втрати.
Ми не маємо права забути, що у нас триває війна. І життя наших захисників, які були покладені на вівтар війни не дарма”, – про це у Фейсбук написав військовий комісар полковник Олександр Тіщенко.

Щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Next Post

Робота: потрібні вантажник-комплектувальник та менеджер з продажу

На постійну роботу потрібні: Вантажник-комплектувальник Обов’язки: – здійснення навантажування/розвантажування товарів – правильне розміщення товарів на складі – підбір та комплектація товарів для клієнта – забезпечення чистоти на складі. Менеджер з продажу Основні вимоги: – бажання вчитися і розвиватися (треба вивчати широкий асортимент) – чесність та робота на результат; – комунікабельність […]